• ساعت : ۱۹:۵۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 66
  • کد خبر : ۶۶۸۲
شتاب در احداث ایستگاه مترو چهاردانگه با تاكید فرماندار اسلامشهر
فرماندار شهرستان اسلامشهر، در بازدید از روند ساخت ایستگاه مترو چهاردانگه، بر ضرورت تسریع در اتمام این پروژه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری چهاردانگه،ظهر امروز جمعه، ۱ تیر ماه، حسین حبیبی، فرماندار شهرستان اسلامشهر، به همراه اصغر باقری،بخشدار جدید چهاردانگه، حمزه خوارزمشاهی، رئیس شورای اسلامی شهر و فاضل اسکندری، سرپرست شهرداری چهاردانگه، از روند ساخت ایستگاه مترو چهاردانگه بازدید و بر ضرورت تسریع در اتمام آن تاکید کردند.

حبیبی در این بازدید ضمن ابراز رضایت از پیشرفت عملیات اجرایی این پروژه، گفت: احداث ایستگاه مترو چهاردانگه از جمله پروژه‌های مهم برای این شهر است و نقش موثری در کاهش بار ترافیک و ایجاد تسهیلات در زمینه حمل و نقل عمومی برای ساکنین این منطقه خواهد داشت. وی با اشاره به مطالبات مردمی در خصوص این پروژه، از تلاش‌ها و پیگیری‌های مسئولان محلی و دست‌اندرکاران آن قدردانی کرد و افزود:انتظار داریم با همدلی و همکاری تمامی دستگاه‌های ذیربط، شاهد بهره‌برداری از این ایستگاه در کمترین زمان ممکن باشیم.

خوارزمشاهی، رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه نیز در ادامه، با بیان اینکه احداث ایستگاه مترو چهاردانگه یکی از مطالبات اصلی مردم این شهر است، گفت: امیدواریم با تلاش و پیگیری همه مسئولان، شاهد بهره‌برداری از این پروژه اعظیم، در آینده نزدیک باشیم.

فاضل اسکندری، سرپرست شهرداری چهاردانگه نیز در پایان این بازدید؛ضمن ارائه گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده در خصوص احداث این ایستگاه، گفت: تاکنون پیشرفت فیزیکی این پروژه به حدود ۵۰ درصد رسیده است.

وی؛ همچنین با اعلام اینکه شهرداری چهاردانگه در راستای اتمام هر چه سریعتر این پروژه آماده همکاری و تعامل با تمامی نهادها و سازمان ها است، ابراز امیدواری کرد، که با تأمین اعتبارات لازم، شاهد تسریع در روند ساخت این ایستگاه باشیم.

گفتنی است؛ ایستگاه مترو چهاردانگه در ادامه خط ۳ متروی تهران واقع شده است و پس از اتمام، می‌تواند به عنوان یکی از مهم‌ترین ایستگاه‌های این خط، نقش موثری در جابجایی مسافران و کاهش بار ترافیک در جنوب غربی پایتخت ایفا کند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0