• ساعت : ۲۲:۴۳:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ 
  • تعداد بازدید : 30
  • کد خبر : ۵۶۷۱
جلسه شورای اسلامی شهر چهاردانگه برگزار شد
جلسه‌ی شورای اسلامی شهر چهاردانگه به ریاست جعفر عسکری و با حضور اعضای شورای اسلامی و محمد عفیفی شهردار چهاردانگه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری چهاردانگه ؛جلسه‌ی شورای اسلامی شهر چهاردانگه به ریاست جعفر عسکری و با حضور اعضای شورای اسلامی و محمد عفیفی شهردار چهاردانگه برگزار شد.

در این جلسه اهالی شهرک قدس با حضور در این جلسه، از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار چهاردانگه خواستار رسیدگی و حل برخی از مشکلات از جمله: ترمیم و روکش آسفالت، راه‌اندازی ایستگاه تاکسی، ساماندهی فضای سبز، نصب دستگاه ATM، طعمه گذاری موش و جمع‌آوری سگ‌های ولگرد، تامین روشنایی خیابان ها و ساماندهی خانه بهداشت آن محل شدند.

جعفر عسکری رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه بیان کرد: مشکلات اهالی شهرک قدس بر اساس اولویت و نیاز مردم مورد بررسی قرار گرفته و تا ظرف سه ماه آینده بخش عمده‌ای از مشکلات توسط شهرداری و شورای اسلامی چهاردانگه و همکاری مردم رفع خواهد شد.

عسکری در ادامه افزود: الحمدالله وضعیت در کرونا در شهرستان اسلامشهر و شهر چهاردانگه به طور سفید است اما این دلیل نمیشود که اوضاع همینطور مناسب خواهند ماند؛ لذا در نظر داریم ماهانه جلسه ای با حضور نمایندگان بهداشت چهاردانگه در رابطه با پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا برگزار کنیم؛ همچنین شهرداری باید همانند اوایل شیوع ویروس کرونا ضدعفونی و پاکسازی شهر را به جد پیگیری کند.

محمد عفیفی شهردار چهاردانگه نیز در این جلسه اقدامات صورت گرفته و در دست اقدام شهرک قدس را بیان کرد و افزود: تلاش می‌کنیم مشکلات موجود را پیگیری و در سریع‌ترین زمان نسبت به رفع آن اقدامات لازم را انجام دهیم.

گفتنی است، نماینده‌های رانندگان خط سه‌راه بوتان و گلشهر نیز با حضور در جلسه مشکلات خود را بیان کرده و خواستار رسیدکی به آن را شدند.

آسفالت بلوار باران در انتهای خیابان طالقانی و حومه میدان مدافعان حرم، جمع‌آوری کارگاه‌های غیر مجاز مستقر در پارکینگ و طبقه‌ی زیر‌ زمین ساختمان‌های مسکونی، رسیدگی به مشکل نورپردازی در بوستان بهشت، ارائه‌ تفریغ بودجه شهرداری به شورا، نصب المان در میادین شهر، شناسایی و انتخاب مکان جدید برای ساختمان بهزیستی و احداث پارکی محصور و غیر مشرف جهت رفاه حال بانوان شهر از جمله مباحثی بود که توسط اعضای شورای اسلامی شهر چهاردانگه مطرح شد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0