• ساعت : ۸:۵۹:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 47
  • کد خبر : ۵۵۳۶
پیام تبریك شهردار چهاردانگه به مناسبت هفته قوه قضائیه
مهندس عفيفي در پیامی فرارسیدن هفته قوه قضائیه را به مجموعه خدوم امر قضا و مردم شهرچهاردانگه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری چهاردانگه، در متن این پیام آمده است:

«...اِعدلو هو اَقرب للتقوی واتّقواالله ان الله خبیرٌ بما تعملون » سوره مائده آیه  8

قوه قضائيه مستقل و شجاع را همه بايد قدر بدانند  «مقام معظم رهبري

هفته قوه قضائیه فرصتی است مغتنم برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد قوه قضايی کشور اسلامیمان بویژه تجلیل و گرامیداشت یاد و خاطره بزرگ معمار دستگاه قضایی، مجاهد نستوه و مجتهد متفکر دکتر بهشتی و شهیدان والامقام این عرصه.

سعی و مجاهدت در جهت حفظ بیت المال و احقاق حقوق مظلومان و بسط و گسترش حق و عدالت خدمت و تلاشی بسیار نیکو، ارزشمند و الهی است که نشان از ذات و صفات حضرت باریتعالی دارد، چرا که ایزد منان خود بزرگترین دادگر و عدل گستر و عادل مطلق می باشد..

قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری و حراست از قانون اساسی و سرلوحه قراردادن رهنمودها و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی)  به عنوان رکن اساسی نظام اسلامی، مسئولیت خطیر و  حساسی در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی ملت شریف ایران و تحقق بخشیدن به عدالت عهده دار است. اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهید گرانقدر دکتر بهشتی (ره) و یاران باوفایش، هفته قوه قضاییه را به مجموعه متعهد و خدوم این قوه و دست اندر کاران امر قضا در شهر چهاردانگه بویژه رياست محترم دادگاه چهاردانگه  و همکاران گرانقدرشان تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت و تاییدات الهی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای این عزیزان آرزومندم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0